Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy használjunk az oldal működéséhez szükséges cookie-kat.

Hirdetési cookie-kat csak az Ön hozzájárulása után használunk. Ezek a cookie-k az Ön viselkedése alapján segíthetnek nekünk célzott reklámokat megjeleníteni közösségi oldalakon vagy más weboldalakon.

HozzájárulokNem járulok hozzáTovábbi információk

Gyártók
Termékek
    Stílusos Klasszikus
    Klasszikus Brixton motorkerékpárok
    Ajándékutalvány
    Szavazás
    Melyik benzines motorkerékpár márkánkat szeretitek a legjobban?
    MOTRON
    BRIXTON
    MALAGUTI
    LAMBRETTA
    Kövess Minket a Facebook-on is!
    Megérkezett a BRIXTON Crossfire 500
    Utoljára megtekintett
    Árazás alatt...
    TOP termékek
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Kosár
    Az Ön kosara jelenleg üres!
    Kiemelten Megbízható vállalkozás 2020
    Kormány

    Kormány

    Hűségpont (vásárlás után): 0

    Árazás alatt...
    A választott opciók feláraival növelt ár!

    További információk a termékről:

    1_ 40480D010000 Rear view mirror right  

    2_ 40210J690000 Handlebar grip right  

    3_ 40320J690000 Hand throttle housing   

    5_ 40100D010000 Handlebars   

    5_ 40100D01001Z Handlebar assy (QJ version) alloy  

    7_ 40005D010000 Cover for handle bar cushion   

    8_ 40901D010000 Cover for handle bar cushion   

    12_ 40001P010000 Handlebar grip left   

    13_ 40450D010000 Rear view mirror left   

    14_ B02050802565 Screw M8x25   

    15_ B07000000805 Washer   

    16_ B02050501265 Screw M5x12   

    17_ 65003D01BH00 Hand protector left black   

    18_ 40080J690000 Clutch lever   

    19_ 40084D010000 Clutch lever   

    20_ B02090602525 Screw M6x25   

    21_ B02000502522 Screw M5x25   

    22_ 40086K010000 Adjustment screw  

    23_ 40087K010000 Nut  

    24_ B04000600065 Nut M6  

    25_ 40400J690000 Clutch cable  

    26_ 40300J690000 Throttle cable   

    27_ 40017D010000 Cover for clutch lever  

    28_ 58222J410000 Spring   

    29_ 40714J690000 Brake pedal  

    30_ B04080800055 Nut M8   

    31_ 40705J690000 Bushing   

    32_ 40713J690000 Collar   

    33_ 08015J690000 Screw M8x60   

    34_ B02050602065 Screw M6x20  

    35_ 40711J690000 Pivot conection for push rod  

    36_ B0400600063 Nut M6  

    37_ B01010604024 Screw M6x40   

    38_ B04000600065 Nut M6   

    39_ 40717D010000 Screw  

    40_ B04000600065 Nut M6  

    41_ B090002018A3 Split pin   

    42_ B02000501025 Screw M5x10  

    43_ 65004D01BH00 Hand protector right black   

    44_ 08001B380000 Screw left thread  

    Ajánlott termékek:

    Vásárlói vélemények:

    Kérdések és válaszok:

    A KSR.hu oldalon feltüntetett árak bruttó árak, melyek a Motorkerékpár regisztrációs adót, és az üzembehelyezési költségeket NEM tartalmazzák.

    Kosárba

    Kosárba helyezve

    Betöltés...

    ...
    Hiba

    Sikertelen művelet

    Ismeretlen hiba, kérjük, próbálja újra.
    Iratkozz fel az ADVESmoto YouTube csatornájára
    Popup