Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy használjunk az oldal működéséhez szükséges cookie-kat.

Hirdetési cookie-kat csak az Ön hozzájárulása után használunk. Ezek a cookie-k az Ön viselkedése alapján segíthetnek nekünk célzott reklámokat megjeleníteni közösségi oldalakon vagy más weboldalakon.

HozzájárulokNem járulok hozzáTovábbi információk

Gyártók
Termékek
    Stílusos Klasszikus
    Klasszikus Brixton motorkerékpárok
    Ajándékutalvány
    Szavazás
    Melyik benzines motorkerékpár márkánkat szeretitek a legjobban?
    KSR MOTO
    BRIXTON
    MALAGUTI
    LAMBRETTA
    Kövess Minket a Facebook-on is!
    Megérkezett a BRIXTON Crossfire 500
    Utoljára megtekintett
    Árazás alatt...
    TOP termékek
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Árazás alatt...
    Kosár
    Az Ön kosara jelenleg üres!
    Kiemelten Megbízható vállalkozás 2020
    Hengerfej

    Hengerfej

    Hűségpont (vásárlás után): 0

    Árazás alatt...
    A választott opciók feláraival növelt ár!

    További információk a termékről:

    1_ 12014309002X Screw M6x21

    2_ 120133090002 Washer

    3_ 10005309002X Screw M6x60

    4_ 120012140020 Rocker cover

    5_ 100033090000 O-Ring 30,5x3,3

    6_ 10006309002X Screw M6x35

    7_ 120013090002 Valve spring retainer

    8_ B190100860A0 O-Ring 8,6x1,9

    9_ 12916309002X Shaft-rocker arm Ex,IN,same

    10_ 120033090000 Distance washer

    11_ 12913309002X Rocker arm ( Ex,IN the same)

    12_ 120163090000 Spring

    13_ 129213090005 Valve spring seat

    14_ 100043090000 Cover

    15_ 129193090002 Exhaust valve 125cc

    16_ 12008309002X Nut M8

    17_ 129264180000 Outer valve spring VIN befor ZBNP2522XFBO00517

    18_ 100343090070 Cylinder head

    19_ 129183090002 Intake valve 125cc

    20_ 129223230000 Collet

    21_ 299073070010 Spark plug DR8EA

    22_ 12008309002X Nut M8

    23_ 120093090000 Washer

    24_ 14731-MAX-00 Valve stem seal

    25_ 120103090000 Bush

    26_ 12012309002X Nut M8

    27_ 120113090000 Washer

    28_ 120063090000 Rubber cushion,block

    29_ 129254180000 Inner valve spring VIN befor ZBNP25013FBO00496

    Ajánlott termékek:

    Vásárlói vélemények:

    Kérdések és válaszok:

    A KSR.hu oldalon feltüntetett árak bruttó árak, melyek a Motorkerékpár regisztrációs adót, és az üzembehelyezési költségeket NEM tartalmazzák.

    Kosárba

    Kosárba helyezve

    Betöltés...

    ...
    Hiba

    Sikertelen művelet

    Ismeretlen hiba, kérjük, próbálja újra.